| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | prowadnica liniowa |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa | Przewodnik liniowy w rolce do podwójnej osi |
|---|---|
| Tworzywo | aluminium |
| Obszary aplikacji | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | SGR/SGB |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| nazwisko | Liniowy blok kolei prowadzący |
|---|---|
| Numer modelu | SBR/TBR |
| Materiał | Aluminium |
| Zastosowanie | Maszyna CNC |
| świadectwo | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |
| Nazwa | Liniowa szyna rolkowa |
|---|---|
| Tworzywo | aluminium |
| Obszary aplikacji | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | SGR/SGB |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Nazwa produktu | Przewodnik liniowy łożyska kulki |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Typ | Prowadnica liniowa |
| Tworzywo | stal nierdzewna |