| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Productnaam | Lijnrijke gids voor recirculerende ballen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines en toestellen |
| Naam | Doppel-assige lineaire gids voor rollen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassingsgebieden | delen voor cnc-bewerking |
| Modelnummer | LGD |
| Aanwezigheid | delen voor cnc-bewerking |
| Productnaam | Lijnleiding voor een kogellager |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Precieze glijbanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire bewegingsleiders |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lineaire glijbaan |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | machines |