| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία προϊόντος | Επιστροφή κύκλου σφαίρας γραμμική καθοδήγηση |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροφόρο |
| Βασικά συστατικά | Κουρέματα |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Ονομασία | Δύο άξονες γραμμικός οδηγός κυλίνδρων |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Περιοχές εφαρμογής | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Αριθμός μοντέλου | ΔΕΔ |
| Επικοινωνία | Τμήματα επεξεργασίας CNC |
| Ονομασία προϊόντος | Λεκτικός οδηγός στρογγυλοφόρου |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροτροχιά διαδρόμου ακριβείας |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Γραμμικοί οδηγοί κίνησης |
|---|---|
| Διάμετρος της σιδηροτροχιάς | 1563mm |
| Συνδυασμός πλάτους | 15-65 mm |
| Τύπος | Γραμμικός οδηγός κυλίσματος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικό οδηγό Slider |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |
| Όνομα προϊόντος | Γραμμικός φραγμός οδηγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Βασικά συστατικά | Ρουλεμάν |
| Κωδικός προφόρτωσης | ZO, ZA, ZB |
| Ισχύουσες βιομηχανίες | Μηχανήματα |