| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Nazwa produktu | Liniowy suwak przewodnia |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| nazwisko | Robot jednoosiowy |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Długość | 100-1680MM |
| USŁUGA | Usługi OEM |
| Struktura | Komponenty CNC |
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.1 |
|---|---|
| Rated thrust(N) | 765 |
| Standard stroke (mm)*3 | 100-6000mm/100 interval |
| AC servo motor capacity(W) | 750 |
| Belt width (mm) | 50 |
| Kategorie produktów | Liniowe slajdy |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Maksymalny skok | 1050 mm |
| Klasa śrubowa | C7rolling |
| Standardowa moc silnika | 200 W |
| nazwisko | Blok wsparcia wału |
|---|---|
| Funkcja | Antykriction, odporny na kurz |
| Trwałość | Wysoki |
| Podstawowe składniki | Łożysko |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Prowadnice liniowe |
|---|---|
| Szerokość kolei przewodniej | 15-63mm |
| CombiWidth of Wysokość | 15-65mm |
| Rodzaj | Prowadnica liniowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Prędkość pchania (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |