| Productnaam | Flanged lineaire kogellager |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Lengte | 10240mm |
| Sollicitatie | CNC-bewerkingsonderdelen |
| Verpakking Details | Karton |
| naam | Enige Asrobot |
|---|---|
| Materiaal | Lagers van staal |
| Lange | 1001680MM |
| Diensten | OEM de diensten |
| STRUCTURE | CNC-componenten |
| naam | Lineair geleidingsspoorblok |
|---|---|
| Modelnummer | SBR/TBR |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | CNC-machine |
| Certificaat | ISO9001, ISO14001, ISO18001 |
| Productnaam | Lijnleiding voor een kogellager |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam | Achtsteunblok |
|---|---|
| funcion | Anti-wrijving, stofdicht |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kerncomponenten | Lagers |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Precieze glijbanen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Lijnrijke gids voor recirculerende ballen |
|---|---|
| Breedte van de geleidingsrail | 1563mm |
| CombiWidth Of Height | 15-65 mm |
| Type | Lineaire rollgids |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Standaard motoruitgang (W) | 200W |
|---|---|
| Rated koppel (NM) | 0,64 |
| Schroefgrade | C7 Rolling (Slenderness Ratio 1: 52.5) |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,02 |
| Slag (mm) | 30,50,100,150,180.200.250.300,350 |
| Duwende snelheid (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Versnelling en vertraging (mm/s²) | 3000 |
| Ontruiming (mm) | Onder 0,2 |
| Herhaalbare positioneringsnauwkeurigheid (mm) | ± 0,05 |
| Slagvastheid/trilling (m/s²) | 50/20 |
| Productnaam | Lineair Gidsblok |
|---|---|
| Materiaal | Dragend staal |
| Kerncomponenten | Handelswijze |
| Vooraf geladen code | ZO, ZA, ZB |
| Toepasselijke industrieën | Machines |