| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Praktyczne branże | maszyneria |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 W. |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,02 |
| Udar (MM) | 30 50,100 1550,180,200,250 300,350 |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa produktu | Blok przewodnika liniowego |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Podstawowe komponenty | Łożysko |
| Kod obciążania wstępnego | ZO, ZA, ZB |
| Obowiązujące branże | Maszyneria |
| Nazwa | Liniowa śruba ruchu |
|---|---|
| Tworzywo | S55C, SCM420H |
| Typ nakrętki | Pojedyncza nakrętka $ podwójna nakrętka |
| Aplikacja | Drukarka 3D/maszyna CNC |
| Podstawowy komponent | Silnik, łożysko, silnik, zbiornik ciśnieniowy |
| nazwisko | Łącznik wału |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Dokładność | Wysoki |
| Słowo kluczowe | Łożysko kulkowe prowadnicy liniowej |
| Masa ciała udaru OMM (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Waga dodana na 10 mm (kg) | 0,13 |
| Masa komponentu silnika instalacyjnego bezpośredniego (kg) | 0,14 |
| Masa komponentu pośredniego silnika instalacyjnego (kg) | 0,18 |
| Znamione pchnięcie (N) | 204 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-4000 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W28 × H26 |
| Wtyczka czujnika pochodzenia | PM-T45 (NPN) |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1205/1210 (Współczynnik smukłości 1: 52,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 75 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |