| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Ana bileşenler | Yükleme |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | makine |
| İtme hızı (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Hızlanma ve yavaşlama(mm/s²) | 3000 |
| Açıklık (mm) | 0,2'nin altında |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.05 |
| Darbe dayanımı/Titreşim (m/s²) | 50/20 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| Ürün adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makineler |
| İsim | Doğrusal Hareket Top Vidası |
|---|---|
| Malzeme | S55C, SCM420H |
| Somun Tipi | Tek fındık $ çift fındık |
| Başvuru | 3D yazıcı/CNC makinesi |
| Çekirdek Bileşen | Motor, Rulman, Motor, Basınçlı Kap |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| 10 mm başına eklenen ağırlık (kg) | 0.13 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,14 |
| Dolaylı kurulum motorunun bileşen ağırlığı (kg) | 0,18 |
| Nominal itme (n) | 204 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-4000mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W28 × H26 |
| Origin Sensörü Fişi | PM-T45 (NPN) |
| Vida derecesi | C7 Rolling 1205/1210 (İnce Oran 1: 52.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 75 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |