| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Πακέτο | Κουτί, πλαστική σακούλα, κιβώτια, πλαστική + κιβώτιο |
| Δείγμα | Διαθέσιμος, δεχτείτε |
| Όνομα προϊόντος | Φλάνγκες με γραμμικό σφαιρικό ρουλέν |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας ρουλεμάν |
| Μήκος | 10240mm |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά κατεργασίας CNC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
| Ονομα | Μικρό γραμμικό ρουλεμάν |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 80°C |
| Ονομα | Κεραμβός KH |
|---|---|
| Τύπος | Ρουλεμάν γραμμικής κίνησης |
| Δομή | γραμμικό ρουλεμάν |
| Ακρίβεια | Υψηλή Ακρίβεια |
| Χαρακτηριστικά | Ομαλή και ήσυχη λειτουργία |
| Όνομα | Γραμμικό ρυμουλκούμενο φλάντζας |
|---|---|
| Τύπος | Λειτουργία: |
| Χαρακτηριστικό | Αντί τριβής, χαμηλός θόρυβος, μακρά διάρκεια ζωής |
| Εκτέλεση | Υψηλή ταχύτητα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 80 ° C |