| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura robocza | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Łożysko liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Pakiet | Pudełko, torba plastikowa, kartony, plastikowe+łożysko liniowe liniowe LM6UU, plastikowe torby/plast |
| Próbka | Dostępne, zaakceptuj |
| Nazwa produktu | Liniowe łożysko kulowe |
|---|---|
| Tworzywo | Stal łożyskowa |
| Długość | 10-240mm |
| Aplikacja | Części do obróbki CNC |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Nazwa | Małe łożyska liniowe |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Wysoka prędkość |
| Temperatura pracy | -20°C do 80°C |
| Nazwa | Łożysko kH |
|---|---|
| Typ | Łożysko ruchu liniowego |
| Struktura | Łożysko liniowe |
| Dokładność | Wysoka precyzja |
| Cechy | Gładka i cicha operacja |
| Nazwa | Liniowe łożysko kołnierza |
|---|---|
| Typ | Łożysko kulkowe liniowe, liniowe |
| Funkcja | Antykriction, niski hałas, długa żywotność LM6UU, długa życie, wysoka jakość |
| Wydajność | Duża prędkość |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 80 ° C. |