| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | 15 iş günü |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Lineer Rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Paket | Kutu, plastik torba, karton, plastik+karton doğrusal yatak lm6uu, plastik torbalar/plastik tüp |
| Örnek | Mevcut, Kabul Et |
| Ürün Adı | Flanşlı doğrusal bilyalı yatak |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Uzunluk | 10-240mm |
| Başvuru | CNC İşleme Parçaları |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| İsim | Küçük doğrusal yatak |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek Hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| İsim | Kh rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal Hareket Yatağı |
| Yapı | Lineer Rulman |
| Kesinlik | Yüksek Hassasiyet |
| Özellikler | Pürüzsüz ve sessiz çalışma |
| İsim | Doğrusal flanşlı rulman |
|---|---|
| Tip | Doğrusal, doğrusal hareketli kayma bilyası yatağı |
| Özellik | Anti-FRICTION, DÜŞÜK Gürültü, Uzun Yaşam Doğrusal Rulman LM6UU, Uzun Yaşam, Yüksek Kalite |
| Performans | Yüksek hız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 80 ° C |