| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.08 |
|---|---|
| Lead (mm) | 40 |
| Max speed(mm/s) | 2000 |
| Rated thrust (N) | 204 |
| Standard stroke(mm) | 20-3050mm/50 interval |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
|---|---|
| Max inme (mm) | 100-5000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 15 × 3 (kurşun 78mm) |
| Ağırlığı Artırın (100mm Stroke Kg başına) | 0,34 |
| Manyetik saz anahtarı | CS1-D-1M Kontak Türü, Tel Uzunluğu 1m/CS1-DN-3 Kontakt Transistör NPN Tipi, Tel Uzunluğu 3M/CS1-DP-3 |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| 10 mm başına eklenen ağırlık (kg) | 0.13 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,14 |
| Dolaylı kurulum motorunun bileşen ağırlığı (kg) | 0,18 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 340 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 750 |
| Kemer genişliği (mm) | 46 |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 204 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 30 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W20 × H15 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 220 |
| Bant Genişliği(mm) | 32 |
| Yüksek sertlikli doğrusal slayt (mm) | W15XH12.5 |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü karton |
| Vida derecesi | C7 Rolling 1205/1210 (İnce Oran 1: 52.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 75 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Vida derecesi | C7 Haddeleme 1605/1610 (incelik oranı1: 62.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
|---|---|
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 0.8 |
| 50mm (kg) başına ağırlık eklendi | 1.1 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,18 |