| nazwisko | Przewodnik liniowy w rolce do podwójnej osi |
|---|---|
| Materiał | Aluminium |
| Obszary zastosowania | Części do obróbki CNC |
| Numer modelu | LGD |
| Aookacja | Części do obróbki CNC |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 25-450 mm/25 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 367 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W23 × H18 |
| Rodzaj | DDL14/17/21 LMA-60/90/120 |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Specyfikacja kolei | W15 W20 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (μm) | ±5 (skala magnetyczna)±2 (liniał kratowy) |
| Szczegóły pakowania | karton z pianą |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 220 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 mm |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Szerokość paska (mm) | 32 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 340 |
| Standardowy skok (mm)*3 | Odstęp 100-6000 mm/100 mm |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 750 |
| Szerokość paska (mm) | 46 |
| Siła szczytowa (N) | 1000 |
|---|---|
| Długość podstawy początkowej (mm) | 492 |
| Specyfikacja kolei | W20 |
| Zmniejsz skok z każdym dodatkowym suwakiem (mm) | 360 |
| Maksymalne obciążenie (KG) | 75 |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 340 |
| Szerokość paska (mm) | 46 |
| Liniowy szkiełko o wysokiej sztywności (mm) | W20xH15 |
| Szczegóły pakowania | karton z pianą |