| Adı | Çift eksenli silindir doğrusal kılavuz |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama alanları | CNC işleme parçaları |
| Model Numarası | LGD |
| Aookucation | CNC işleme parçaları |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 367 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 45 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W23 × H18 |
| Türü | DDL14/17/21 LMA-60/90/120 |
|---|---|
| Renk | Gri |
| demiryolu spesifikasyonu | W15 W20 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((μm) | ±5 ((Manyetik ölçek) ±2 ((Tırnak kanadı) |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü karton |
| Lead mm | 40 |
|---|---|
| Maximum speed mm/s | 2000 |
| Repetitive positioning accuracy | ±0.08 |
| Freeze thrust(N) | 204 |
| Standard stroke mm | 20-3050mm/50 interval |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 220 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100mm aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Bant Genişliği(mm) | 32 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 340 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100mm aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 750 |
| Bant Genişliği(mm) | 46 |
| Tepe Kuvveti (N) | 1000 |
|---|---|
| Başlangıç taban uzunluğu (mm) | 492 |
| demiryolu spesifikasyonu | W20 |
| Her ilave slaytla stroku azaltın (mm) | 360 |
| Maksimum yük (KG) | 75 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 340 |
| Bant Genişliği(mm) | 46 |
| Yüksek sertlikli doğrusal slayt (mm) | W20XH15 |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü karton |