| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,01 |
|---|---|
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 50-1250 mm/50 |
| Pojemność silnika serwomechanizmu AC (W) | 400 |
| Śruba zewnętrzna średnica (mm) | C7φ16 |
| Sprzężenie (mm) | 10 × 14 |
| Prędkość pchania (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Prędkość pchania (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Prędkość pchania (mm/s) | 10 |
|---|---|
| Przyspieszenie i opóźnienie (mm/s²) | 3000 |
| Luz (mm) | Poniżej 0,2 |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,05 |
| Odporność na uderzenia/wibracje (m/s²) | 50/20 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 367 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 45 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W23 × H18 |
| Zastosowanie | Maszyny automatyczne |
|---|---|
| Masę (kg) | 5 |
| Efektowny udar | 100-3900 mm |
| obciążenie poziome | ≤12 kg |
| Prędkość ruchu | ≤2000 mm/s |
| Masa ciała udaru OMM (kg) | 1.9 |
|---|---|
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Waga dodana na 10 mm (kg) | 0,13 |
| Masa komponentu silnika instalacyjnego bezpośredniego (kg) | 0,14 |
| Masa komponentu pośredniego silnika instalacyjnego (kg) | 0,18 |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
|---|---|
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Masa ciała udaru OMM (kg) | 0,8 |
| Waga dodana na 50 mm (kg) | 1.1 |
| Masa komponentu silnika instalacyjnego bezpośredniego (kg) | 0,18 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 W. |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,02 |
| Udar (MM) | 30 50,100 1550,180,200,250 300,350 |
| nazwisko | Cylinder elektryczny |
|---|---|
| Rodzaj | NP |
| Kolor | Szary |
| Pchnięcie | 50 ton |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,005 mm |