| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 204 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 30 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W20 × H15 |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 100 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 25 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W15 × H12.5 |
| Vida derecesi | C7 Rolling 1205/1210 (İnce Oran 1: 52.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 75 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Vida derecesi | C7 Haddeleme 1605/1610 (incelik oranı1: 62.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |
|---|---|
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| OMM felçinin vücut ağırlığı (kg) | 0.8 |
| 50mm (kg) başına ağırlık eklendi | 1.1 |
| Doğrudan kurulum motorunun (kg) bileşen ağırlığı | 0,18 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı 1: 52.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.02 |
| İnme (mm) | 30,50,100,150,180,200,250,300.350 |
| Standart Motor Çıkışı (W) | 200W/400W |
|---|---|
| Nominal Tork (NM) | 0.64/1.27 |
| Maksimum İzin Verilen Giriş Torku (NM) | 9 |
| Vida derecesi | C7 haddeleme (incelik oranı1: 62.5) |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu ((mm) | ±0,02 |