| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 204 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 30 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W20 × H15 |
| Maksymalna prędkość (MM/s) | 2000 |
|---|---|
| Znamione pchnięcie (N) | 100 |
| Standardowy skok (mm) | Odstęp 20-3050 mm/50 |
| Szerokość paska | 25 |
| Liniowy suwak o wysokiej sztywności | W15 × H12.5 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1205/1210 (Współczynnik smukłości 1: 52,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 75 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling 1605/1610 (Współczynnik smukłości 1: 62,5) |
|---|---|
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ±0,02 |
| Maksymalne obciążenie promieniowe jako cylinder barierowy (kg) | 100 |
| Standardowa wyjście silnika (W) 50 W Steper 28 Znany moment obrotowy (NM) 0,16 0,09 Śruba C7 Rolanie | 30.50.100 |
| Kąt obrotu pręta tłokowego | ± 0,7 stopnia |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |
|---|---|
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Masa ciała udaru OMM (kg) | 0,8 |
| Waga dodana na 50 mm (kg) | 1.1 |
| Masa komponentu silnika instalacyjnego bezpośredniego (kg) | 0,18 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200 W. |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (wskaźnik smukłości 1: 52,5) |
| Powtarzalna dokładność pozycjonowania (MM) | ± 0,02 |
| Udar (MM) | 30 50,100 1550,180,200,250 300,350 |
| Standardowe wyjście silnika (W) | 200W/400W |
|---|---|
| Znamionowy moment obrotowy (NM) | 0,64/1,27 |
| Maksymalny dopuszczalny moment wejściowy (nm) | 9 |
| Klasa śrubowa | C7 Rolling (Współczynnik smukłości 1: 62,5) |
| Powtórna dokładność pozycjonowania ((mm) | ±0,02 |