| Screw grade | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness ratio1:62.5) |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Max radial load as a barrier cylinder(KG) | 150 |
| Standard motor output (W) 50W Stepper 28 Rated torque(Nm) 0.16 0.09 Screw grade C7 Rolling 0802(Sl | 30.50.100 |
| Piston rod rotation angle | ±0.7 degree |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 50-1250mm/50 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.01 |
|---|---|
| Standart İnme (mm) | 25-450mm/25 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 400 |
| Vidalı dış çap (mm) | C7φ16 |
| Bağlantı (mm) | 10 × 14 |
| Vida derecesi | C7 Haddeleme 1605/1610 (incelik oranı1: 62.5) |
|---|---|
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,02 |
| Bir bariyer silindiri olarak maksimum radyal yük (kg) | 100 |
| Standart Motor Çıkışı (W) 50W Stepper 28 Nominal Tork (NM) 0.16 0.09 Vida Sınıfı C7 Haddeleme 0802 ( | 30.50.100 |
| Piston çubuk dönüş açısı | ± 0.7 derece |
| Ürün Adı | Doğrusal Kılavuz Bloku |
|---|---|
| Malzeme | Rulman çeliği |
| Çekirdek Bileşenler | Rulman |
| Ön yük kodu | ZO,ZA,ZB |
| Uygulanabilir endüstriler | Makineler |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ± 0.1 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 765 |
| Standart İnme (mm)*3 | 100-6000mm/100 aralık |
| AC Servo Motor Kapasitesi (W) | 750 |
| Bant Genişliği(mm) | 50 |
| Uygulama | Otomatik Makineler |
|---|---|
| Ağırlık (kg) | 5 |
| Etkili vuruş | 100-3900mm |
| yatay yük | ≤12KG |
| Hareket hızı | ≤2000mm/s |
| Adı | Şaft kuplörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 80°C |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Doğruluk | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Lineer Kılavuz Ray Bilyalı Rulman |
| Tekrarlanabilir konumlandırma doğruluğu (mm) | ±0,08 |
|---|---|
| Max inme (mm) | 100-5000mm/aralık 50mm |
| Zamanlama Kayışı Spesifikasyonu | 15 × 3 (kurşun 78mm) |
| Ağırlığı Artırın (100mm Stroke Kg başına) | 0,34 |
| Manyetik saz anahtarı | CS1-D-1M Kontak Türü, Tel Uzunluğu 1m/CS1-DN-3 Kontakt Transistör NPN Tipi, Tel Uzunluğu 3M/CS1-DP-3 |
| Maksimum hız (mm/s) | 2000 |
|---|---|
| Nominal itme (n) | 204 |
| Standart İnme (mm) | 20-3050mm/50 aralık |
| Kemer genişliği | 30 |
| Yüksek sertlikli doğrusal kaydırıcı | W20 × H15 |