| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ονομασία | Μονάδες υποστήριξης |
|---|---|
| Βασικό υλικό | Σιδηροφόρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Τύπος | ΕΣ/ΕΣ |
| Ονομα | Ηλεκτρικός κύλινδρος |
|---|---|
| Τύπος | Π.Χ. |
| Χρώμα | Γκρι |
| Στόχος | 50 τόνοι |
| Ακριβότητα θέσης | ± 0,005 mm |
| Standard motor output (W) | 50W |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Rated torque(N ·m) | 0.16 |
| Screw specification | 802 |
| Max speed (mm/s) | 100 |
| Υλικό | Προσαρμογή που υποστηρίζεται |
|---|---|
| Βαθμός Ακρίβειας | C3,C5,C7,C10 |
| Πρώτη ύλη ξηρών καρπών | SCM420H |
| Τύπος καρυδιών | SFU, SFI, SFS, SFY, SFNU,SFNI, SFA, SFDC, SFK, SCI. DFU, DFI, DFS, DFDC |
| Μέγιστο αρχικό μήκος | 100-7500mm |
| Ταχύτητα ώθησης (mm/s) | 20 |
|---|---|
| Επιτάχυνση και επιβράδυνση (mm/s²) | 3000 |
| Διάκενο (mm) | Κάτω από 0,2 |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ± 0,05 |
| Αντοχή σε κρούση/Δονήσεις (m/s²) | 50/20 |
| Ποιότητα (kg/m) | 4/6/12 |
|---|---|
| Μήκος (mm) | 96/144/288 |
| Μέγιστη ώθηση @10 °C/s αύξηση θερμοκρασίας | 480/600/720 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτιά από χαρτόνι και αφρός |
| Χρόνος παράδοσης | 5-40 |
| Screw grade | C7 Rolling 0802(Slenderness ratio 1:50) |
|---|---|
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
| Screw specification | 802/805 |
| Τυπική έξοδος κινητήρα (W) 50W βήμα 28 Βαθμολογημένη ροπή (nm) 0.16 0.09 Βαθμός βιδών C7 Rolling 080 | 30.50.100 |
| Γωνιά περιστροφής ράβδου εμβόλου | ± 0,7 βαθμός |
| Screw grade | C7 Rolling 1605/1610 (Slenderness ratio1:62.5) |
|---|---|
| Repeatable positioning accuracy(mm) | ±0.02 |
| Max radial load as a barrier cylinder(KG) | 150 |
| Standard motor output (W) 50W Stepper 28 Rated torque(Nm) 0.16 0.09 Screw grade C7 Rolling 0802(Sl | 30.50.100 |
| Piston rod rotation angle | ±0.7 degree |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια τοποθέτησης (mm) | ±0.02 |
|---|---|
| Κατηγορία βίδες | C7 Τροχιασμός (Συντελεστής ολότητας 1:52.5) |
| Το σωματικό βάρος σε στροφή Omm (kg) | 0.8 |
| Πρόσθετο βάρος ανά 50 mm (kg) | 1.1 |
| Το βάρος του συστατικού του κινητήρα άμεσης εγκατάστασης (kg) | 0,18 |