| نام محصول | ریل های اسلاید دقیق |
|---|---|
| عرض راه آهن راهنما | 15-63 میلی متر |
| Combiidth of Height | 15-65 میلی متر |
| نوع | راهنمای نورد خطی |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | کشویی راهنمای خطی |
|---|---|
| مواد | فولاد بلبرینگ |
| اجزای اصلی | بلبرینگ |
| کد پیش بارگذاری | ZO،ZA،ZB |
| صنایع قابل اجرا | ماشین آلات |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 200 |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 0.64 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-5000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 3 20 20 (سرب 90 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 400W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 1.27 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 30 × 5 (سرب 100 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 750W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 2.4 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 5 × 5 (سرب 125 میلی متر) |
| سرعت فشار (mm/s) | 10 |
|---|---|
| شتاب و کاهش سرعت (mm/s²) | 3000 |
| فاصله (میلی متر) | زیر 0.2 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.05 ± |
| مقاومت در برابر ضربه / لرزش (m/s²) | 50/20 |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 750W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 2.4 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 5 × 5 (سرب 125 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 1500W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 7.16 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 8 × 8 (سرب 208 میلی متر) |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | ± 0.1 |
|---|---|
| Trated Thrust (N) | 220 |
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر)*3 | فاصله 100-6000 میلی متر/100 میلی متر |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 400 |
| عرض تسمه (میلی متر) | 32 |
| سرعت فشار (mm/s) | 20 |
|---|---|
| شتاب و کاهش سرعت (mm/s²) | 3000 |
| فاصله (میلی متر) | زیر 0.2 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.05 ± |
| مقاومت در برابر ضربه / لرزش (m/s²) | 50/20 |