| نام | واحد اسلاید یاتاقان خطی |
|---|---|
| شماره مدل | SBR/TBR |
| مواد | آلومینیوم |
| درخواست | دستگاه CNC |
| گواهینامه | ISO9001,ISO14001,ISO18001 |
| نام | میز اسلاید خطی |
|---|---|
| مواد | فولاد بلبرینگ |
| طول | 100-1680 میلی متر |
| خدمات | خدمات OEM |
| ساختار | قطعات CNC |
| حداکثر سرعت (میلی متر در ثانیه) | 2000 |
|---|---|
| Trated Thrust (N) | 367 |
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر) | فاصله 20-3050 میلی متر/50 |
| عرض کمربند | 45 |
| کشویی خطی با استحکام بالا | W23 × H18 |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 750W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 2.4 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 5 × 5 (سرب 125 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 400W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 1.27 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 30 × 5 (سرب 100 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 750W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 2.4 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 5 × 5 (سرب 125 میلی متر) |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 1500W |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 7.16 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-6000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 8 × 8 (سرب 208 میلی متر) |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | ± 0.1 |
|---|---|
| Trated Thrust (N) | 220 |
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر)*3 | فاصله 100-6000 میلی متر/100 میلی متر |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 400 |
| عرض تسمه (میلی متر) | 32 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | ± 0.1 |
|---|---|
| Trated Thrust (N) | 340 |
| سکته مغزی استاندارد (میلی متر)*3 | فاصله 100-6000 میلی متر/100 میلی متر |
| ظرفیت موتور سرویس دهنده AC (W) | 750 |
| عرض تسمه (میلی متر) | 46 |
| خروجی استاندارد موتور (W) | 200 |
|---|---|
| گشتاور امتیاز (n · m) | 0.64 |
| دقت موقعیت یابی قابل تکرار (MM) | 0.08 ± |
| Max Stroke (MM) | 100-5000 میلی متر/فاصله 50 میلی متر |
| مشخصات کمربند تایم | 3 20 20 (سرب 90 میلی متر) |